2-В клас

класний керівник Ткач Світлана Олексіївна

/Files/images/tkach_so/MyCollages (4).jpg

/Files/images/tkach_so/MyCollages (3).jpgЦікаво, весело та пізнавально для учнів 1-В класу пройшов КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ. Кожен день був присвячений певному кольору. Понеділок – день червонного кольору – день Доброти, вівторок – день зеленого кольору – день Довкілля, четвер – день Дружби – синього кольору, п’ятниця – жовтого кольору – день Радості. Впродовж тижня клас був наповнений повітряними кульками, поробками, сюрпризами, добротою та посмішками. Діти із задоволенням провели час.

/Files/images/tkach_so/MyCollages (1).jpg

/Files/images/tkach_so/MyCollages (2).jpgВідкритий урок з природознавства на тему: "Карта України" Мета: дати дітям уявлення про розташування України на карті; ознайомити учнів із регіонами та областями України, прищеплювати любов до Батьківщини. На уроці діти виготовляли карту України із круп та насіння.

/Files/images/tkach_so/MyCollages.jpgВиховна година: " Світле свято Великдень". Діти 1- В класу намалювали писанки і створили Великоднє деревце. Нумо, пензлю, потанцюй, Гарно писанку малюй. Буде небо і земля, І ставочок і поля.

/Files/images/tkach_so/IMG_20180321_124311.jpgТиждень безпеки руху. Виховна година:"Червоний, жовтий, зелений!" Цей захід сприяв вивченню, повторенню та закріпленню знань Правил дорожнього руху. Учні 1-В класу намалювали дуже цікаві малюнки на тему: "Безпека дорожнього руху - це життя!"

/Files/images/tkach_so/IMG_20180307_111140.jpgВиховна година: " Свято 8 березня!". Виготовлення листівок на тему: "Любій матусі моїй!"
/Files/images/MyCollages (5).pngМайстер клас з розпису імбирних пряників. Досвідчені майстри показали учням як створити смачні і симпатичні ласощі. Величезне задоволення від розпису пряників отримали всі!

/Files/images/MyCollages.png

/Files/images/IMG_20171219_085003.jpgВиховний захід: День Святого Миколая. Ми зібралися у школі, в нашім гарнім, добрім колі. В нашій радісній родині, бо велике свято нині!

/Files/images/IMG_20171026_120905.jpgпнВиховна година: "Добре там жити, де вміють дружити". Дружба відіграє дуже важливу роль у нашому житті. Дружбу треба поважати, дружбу треба берегти. Дружать всі на світі діти, подружились я і ти!

/Files/images/IMG_20171013_113220_1.jpgВиховна година: " Ми єдиний клас- ми одна родина!

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi