УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Каталог матеріалів, поданих на педагогічну виставку

«Освіта району на шляху оновлення»

Гатне 2014

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Тарас Шевченко – голос душі українського народу (добірка позакласних заходів)

Матеріали досвіду містять сценарії з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У рамках святкування знаменної дати та з метою вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Кобзаря вчителями початкових класів розроблено низку заходів:

- Літературний ранок «Великий співець українського народу»

- Конспект уроку: «Об’єднаймося ж, брати мої!»

- Літературно-музична композиція «Ти з нами, Тарасе!»

- Виховна година «Шевченко – великий поет України»

Даний посібник може бути використаний у практичній роботі учителями початкової школи, української мови та літератури, класними керівниками,вихователями групи продовженого дня, педагогами-організаторами.

До матеріалів додається CD-диск із записом мультимедійного супроводу виховних заходів.

Пецик Валентина Миколаївна

Вчитель географії

Країни Азії (розробки уроків з географії в 10 класі)

Матеріали досвіду свідчать про те, що учитель сприяє розвитку практичних умінь і навичок в учнів; розвиває вміння аргументувати свою відповідь, використовувати карти, підручники, інформаційно-комунікаційні технології.

Розробки уроків Пецик В.М. носять практичний характер і тому можуть бути використані вчителями географії під час підготовки та проведення уроків.

Петюр Ірина Іванівна

Бібліотекар

Матеріали учасника Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» на тему: «Компетентний читач»

У досвіді роботи представлено процес формування інтересу учнів до книги та читання через упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності шкільної бібліотеки.

Автором висвітлюються застосування в практику роботи традиційних та інноваційних форм масової роботи, що розвиває в учнів стійку звичку до читання та користування бібліотекою, сприймання бібліотеки, як життєво необхідної інституції для навчання, дозвілля та розвитку.

Збірка містить матеріали бібліотечних уроків, позакласних заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, презентацію книги В.О. Сухомлинського «Вогнегривий коник» та інше.

Рекомендовано для використання в роботі шкільним бібліотекарям, класним керівникам та організатором дитячого дозвілля.

Романченко Олена Володимирівна

Вчитель фізичної культури

Від гри до здоров’я нації (система позакласних заходів з фізичної культури)

Пропонована добірка сценаріїв допоможе вчителям фізичної культури, педагогам-організаторам у проведенні нестандартних позакласних заходів.

Представлені сценарії містять вірші, легенди, ігри, ігрові ситуації, загадки, вікторини, навчальну і пізнавальну інформацію про спорт, історію олімпійських ігор та сприяють виробленню в учнів стійкої потреби у формуванні здорового способу життя.

До матеріалів додається CD-диск із записом мультимедійного супроводу навчальних занять.

Ганзя Маргарита Василівна

Вчитель трудового навчання

Матеріали учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» номінація «Трудове навчання»

Участь у фахових конкурсах дає можливість педагогу проаналізувати, узагальнити й систематизувати результати своєї роботи, продемонструвати найважливіші досягнення своєї практичної діяльності (реалізовані проекти, участь н олімпіадах, конкурсах та ін.), об’єктивно оцінити власні можливості й спланувати дії щодо подолання труднощів і досягнення кращих результатів.

Пропоновані матеріали допоможуть вчителям трудового навчання у проведенні нестандартних уроків, позакласних заходів.

Представлені матеріали містять цікаві історичні відомості, типологію дерев’ яної іграшки, зразки виробів, навчальну та пізнавальну інформацію про особливості формування дерев’яної іграшки.

В методичній розробці розкрито роль розвитку творчих здібностей учні на уроках трудового навчання.

Адресовано вчителям трудового навчання загальноосвітніх навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi