УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Анотації до матеріалів, поданих на педагогічну виставку

«Освіта району на шляху оновлення»

Гатне 2015

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Ефективність нестандартних типів уроків у Гатнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

У матеріалах досвіду вміщені дані аналізу ефективності нестандартних уроків, проведеного вчителями початкових класів на чолі з головою методичного об’єднання Клименко Н.В . Отже, було зроблено висновок, що нестандартні уроки спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, бо вони глибоко зачіпають емоційно-мотиваційну сферу, формують дух змагальності, збуджують творчі сили, розвивають творче мислення, формують мотивацію навчально-пізнавальної та майбутньої професійної діяльності. Але ефективність нестандартних уроків може забезпечуватися лише за умов володіння вчителями методикою їх проведення та умілого використання таких уроків у певній системі в поєднанні з традиційними формами роботи.

До матеріалів додається CD-диск із записом мультимедійного супроводу.

Криворучко Ольга Сергіївна та Савочка Діана Камоївна

Вчителі англійської мови

Позакласна робота з англійської мови та її місце в навчально-виховному процесі

Матеріали досвіду свідчать про те, що саме нетрадиційні методи навчання, такі як проведення рольових ігор, інсценізацій, інтерв’ю, вікторин, спектаклів, брейн-рингів, допомагають учителеві створити творчу невимушену атмосферу, збудити допитливість дитини, бажання активно вивчати навколишній світ, навчити її мислити й розвивати пам’ять.

Розробки уроків Криворучко О.С та Савочки Д.К. носять практичний характер і тому можуть бути використані вчителями англійської мови під час підготовки та проведення уроків.

До матеріалів додається CD-диск із записом мультимедійного супроводу виховних заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi