• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Останній дзвоник у Гатнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Останній дзвоник у Гатнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

2018-05-25

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників.

/Files/images/20180525_101406.jpg

У Гатнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 25 травня 2018 року відбулося свято «Останнього дзвоника». На святі були присутні учні школи та гості: голова Гатнянської сільської ради Корицький Броніслав Броніславович, депутат Києво-Святошинської районної ради Паламарчук Олександр Іванович, депутати сільської ради та батьки.

/Files/images/20180525_092126.jpg

Завітавши на "Останній дзвоник" до школи гості, побажали випускникам бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя буде прекрасним.

Вишиту карту України, що стане символом єднання всіх українців, а також своєрідним оберегом і святинею Гатнянської школи, яку створили батьки, учні та педагоги, було урочисто представлено на святі.

/Files/images/20180525_092150.jpg

Барвистий килим нашої держави

Ввібрав у себе розмаїття фарб,

І перенесли цю красу на карту вишивану

Батьки та учні, мов чарівний скарб.

Метою спільної роботи було - об'єднати колектив школи для духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації – української вишиванки.

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi