• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вечір пам'яті та вшанування Героїв Небесної Сотні.

Вечір пам'яті та вшанування Героїв Небесної Сотні.

2019-02-22

П’ять років тому на Майдані загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України.

/Files/images/ато4.jpg

/Files/images/ато1.jpg

Сьогодні в нашій школі відбувся вечір пам'яті та вшанування Героїв Небесної Сотні.Підготувала і провела захід класний керівник 11 класу Наталія Михайлівна Опошняя спільно із педагогом-організатором Юлею Анатоліївною Павлівською..
Учні запалили свічу пам'яті, зворушливо виконували вірші, пісні, від слів яких на очі не раз наверталися сльози. Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Вручили квіти односельцям: учасикам АТО та батькам Володимира Тищенка, який загинув, захищаючи територіальну цілісність держави.
Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо й хочемо бути процвітаючою європейською державою. Нарешті закінчаться всі негаразди і на думку приходять слова нашого Гімну «Запануєм і ми браття у своїй сторонці»
/Files/images/ато2.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi