В Гатнянській ЗОШ було проведено 2 відкритих уроки, які провели Кулик Наталія Іванівна та Гнатюк Аліна Миколаївна

/Files/images/урок1 (1).JPG

1) Тема уроку: Sport in our Life

Практична: практикувати активний словник теми, вчити їх правильно артикулювати, розвивати вміння учнів логічно та послідовно викладати властивості думки іноземною мовою.

Освітня: тренувати навички роботи з текстом, поглибити знання учнів про види спорту, традиції країн, мова якої вивчається, розвивати самостійне мислення, ініціативність, бажання до пізнання нового.

Розвиваюча: розвивати автентичний слух, пам’ять, увагу, логічне мислення, уяву, творчість, навички вимови, читання, розвивати зв’язне діалогічне мовлення;

Виховна: виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, до занять спортом, дотримання правил здорового способу життя.

Поставлені цілі уроку було досягнено завдяки обраному типу уроку, пропорційному розподілу часу на уроці, врахуванню індивідуальних особливостей учнів класу. Учні практикували вживання play.do and go в мовленні, закріпили навички читання, аудіювання, активізували вживання лексики з теми.Всі учні активно брали участь в обговореннях, старанно виконували всі завдання.

2) Тема: Людина. Зовнішність. Зовнішність людини.

Тип уроку: комбінований

Початок уроку: привітання, організаційні моменти, мовленнєва зарядка.

На уроці вивчались нові слова, демострувалось відео про частини обличчя.

Діти грали в гру де один виходить до дошки і на собі показують всі частини обличчя і називає їх. Записували нові слова до словника, працювали на діалогами, читали ланцюжком та перекладали діалог. робота над текстами, перевірка осмисленого виконання вправи по тексту який читали. Узагальнення та систематизація вивченого.

Кiлькiсть переглядiв: 472

Коментарi