Наші традиції


Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - це поєднання традицій та сучасності, це багато поколінь мешканців нашого села, які навчались в цій школі, приводили сюди своїх дітей, а деякі вже приводять своїх онуків. Як кожна школа ми маємо свої традиції, спогади, святкові дня та дні пам'яті. Ми завжди раді гостям, вміємо та любимо вітати нових людей у стінах школи.

У нашій школі традиційно проводиться Свято першого дзвоника, на якому зустрічають маленьких першокласників і вітають їх у школі. Також традиційно відбувається Свято останнього дзвоника, на якому розповідають про успіхи учнів і прощаються з випускниками школи, кажуть їм напутні слова, зичать доброї дороги в житті. І ще багато може бути традицій у кожній школі — це і спартакіади, і предметні олімпіади, і вечори зустрічі з випускниками, і різні фестивалі тощо. Словом, у кожній школі є свої традиції, які склалися в процесі роботи від самого її заснування і до яких завчасно готуються всі учні. Це дуже добре, адже кожна така традиція організовує учнівський колектив, згуртовує його, зміцнює, здружує і передається як естафета наступним поколінням учнів. Це і є шкільна традиція.

А бувають ще свої традиції і в класі, адже діти проводять у школі багато часу і все їхнє дитинство та юність проходять у класному колективі школи. Тому за цей час і складаються певні традиції. І бажано, щоб це були хороші традиції, де панує доброта і взаємоповага, співчуття і щирість, де всіх єднає дружба і взаємодопомога, де діє правило: «Один за всіх і всі за одного»

/Files/images/DSCN1735.jpg/Files/images/DSCN1734.jpg

/Files/images/DSCN1407.JPG/Files/images/DSCN1410.JPG/Files/images/DSCN1569.JPG/Files/images/DSCN1581.JPG

/Files/images/IMG_5037.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi