Підготуйте місце для занять.

Приберіть зі столу зайві речі, зручно розташуйте необхідні підручники, зошити, папір, олівці.

Складіть план занять.

Плануючи кожен день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні вивчатимете, які розділи і теми.

Найвища продуктивність праці настає через 20-30 хвилин після початку роботи.

Чергуйте заняття і відпочинок.

Необхідно чергувати 40 хвилин занять і 10 хвилин відпочинку.

Як запам’ятовувати матеріал.

Матеріал краще розбити на смислові частини. Їх необхідно узагальнювати, виділити головну думку однією фразою. Спробуйте знайти щось цікаве у матеріалі. Адже цікаве запам’ятовується набагато легше.

Щодня виконуйте вправи на зняття напруження, втоми.

Намалюйте очима квадрат, трикутник – спочатку за годинниковою стрілкою, потім навпаки.

Краще харчуйтеся.

Харчування має бути 3-4 разовим, калорійним і багатим на вітаміни. Споживайте волоські горіхи, молочні продукти, рибу, овочі, нежирне м'ясо, фрукти, шоколад, родзинки, соки.

В день перед тестуванням.

Вже після обіду важливо припинити готуватися, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, прийняти душ, підготувати одяг, документи, інші необхідні речі.

У день тестування

Зосередься!

Після виконання попередньої частини тестування (заповнення бланків), коли ви з’ясували всі незрозумілі для вас моменти, спробуйте зосередитися і забути про людей довкола. Для вас мають існувати лише текст завдань і годинник, що регламентує час тесту. Кваптеся без поспіху! Перед тим, як вписати відповідь, перечитайте запитання двічі і переконайтеся, що ви правильно зрозуміли його суть.

Почніть із легких завдань!

Почніть відповідати на ті запитання, в яких ви не сумніваєтеся, не зупиняйтеся на тих, які можуть викликати довгі роздуми. Тоді ви заспокоїтеся, думки стануть яснішими і чіткішими, увійдете до робочого ритму, і вся ваша енергія потім спрямується на складніші запитання.

Читайте завдання до кінця! Не прагніть зрозуміти умови завдання «за першими словами». Це перший спосіб припуститися прикрих помилок в найлегших запитаннях.

Думайте лише про поточне завдання!

Коли ви бачите нове завдання, забудьте все, що було у попередньому. Зазвичай завдання в текстах не пов’язані один з одним. Думайте лише про те, що кожне нове завдання – це шанс набрати бали.

Заплануйте два кола!

Розрахуйте час так, щоб дві третини всього відведеного часу пройтися по всіх легких завданнях (перше коло). Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких завданнях, а потім спокійно повернетеся і подумаєте над складнішими, які спочатку довелося пропустити (друге коло)

Перевірте!Залиште час для перевірки своєї роботи

Вгадуйте! Якщо ви не впевнені у виборі відповіді, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь, то інтуїції слід довіряти!

Повір у себе. У перекладі з англійської test означає «перевірка». І справді, під час тестування перевіряють найрізноманітніші риси людини – від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, впевненість у своїх силах. Вдало підготуватися, перебороти невпевненість, лінь, страх – це теж маленька перемога на великому шляху життя. Пам’ятайте – перемога не завжди приходить до найсильнішого чи найспритнішого, але рано чи пізно вона приходить до того, хто повірить у себе.

Кiлькiсть переглядiв: 377

Коментарi