/Files/images/000.png

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2018/2019 навчальному році за стандартами Нової української школи навчає 83 першокласника.

Вчителі, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році пройшли обов'язкові етапи підвищення кваліфікації (Наказ МОНУ від 15.01.2018 р. № 34та№36). Перший етап - онлайн-курси, другий етап – очні сесії. Вчителі ознайомилися з Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Всі отримали відповідні сертифікати.

З метою створення сучасного освітнього середовища за стандартами Нової української школи у закладі освіти переоснащені класні кімнати для учнів початкової школи. Планування і дизайн освітнього простору школи спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання.

Осередки навчально-пізнавальної діяльності НУШ

/Files/images/1111.jpg/Files/images/222.jpg/Files/images/333.jpg/Files/images/444.jpg«Шість цеглинок» Для запровадження ігрового навчання учні 1-х класів отримали набори Lego « Шість цеглинок». Діти вчаться помічати і складати візерунки, експерементувати, генерувати власні ідеї, працювати самостійно та в команді. /Files/photogallery/MyCollages (3).jpg/Files/photogallery/MyCollages (4).jpg/Files/photogallery/MyCollages (5).jpg

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 1241

Коментарi