/Files/images/english-dpa.jpg


Загадковість щодо ДПА з англійської мови у 2016 році вже розвіялась, адже наразі маємо всю інформацію щодо неї. Тому поспішаю повідомити всіх, кого це питання хвилює, якою буде державна підсумкова атестація з цього предмета.

Насамперед, відомо, що вона відбудеться у навчальних закладах 20 травня.

Залежно від спеціалізації школи буде 2 рівні ДПА з англійської: для спеціалізованих шкіл з вивченням іноземної мови - за рівнем володіння мовою В2, для звичайних шкіл - за рівнем В1.

На сайті dpa2016.com.ua, створеному МОН спеціально з метою інформування про ДПА з англійської мови, розміщена докладна інформація про формат, види завдань та критерії оцінювання.

На цьому ж сайті можна пройти тренувальний тест рівня В1(Вибираєте: Для загальноосвітніх навчальних закладів) та тестрівня В2 (Вибираєте: Для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови). Після проходження відразу отримаєте свій результат. Зручно та зрозуміло.

Все ж таки пропоную ознайомитись з форматом, адже вас найбільш цікавить, які саме завдання будуть на ДПА.

Ось характеристика обох робіт:

Час виконання роботи - 1 година 30 хвилин

Загальна кількість балів:

ДПА з англійської

ДПА з англійської

Окремо про письмову роботу, за яку дається максимум 80 балів:

ДПА з англійської

А також таблиця переведення балів за всю роботу, оскільки максимум можна отримати 200 балів = 120 за завдання розділів + 80 за письмову роботу, які потім переведуться у відповідний бал за 12-бальною шкалою.

ДПА з англійської

У буклеті ви також знайдете зразок бланків відповідей (на 19 сторінці) і правила їх заповнення. А також 2 повні тести обох рівнів (сторінка 13), які можна виконати, а потім звіритись з правильними відповідями в кінці буклета.

Ось і все. Залишається готуватись, щоб гарно скласти цей іспит.

Бажаю успіхів! Або GOOD LUCK!

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi